Připojte se k lekcím KindyROO v ČR!

KindyROO je australský zábavný smyslově motorický program číslo jedna, který změnil životy již mnoha miminek, dětí i rodičů po celém světě. Přidejte se k nám a poznejte jeho vynikající benefity!

Nabízíme kurzy pro miminka a děti od dvou měsíců až do šesti let!

Podrobnosti k lekcím

Podzimní rozvrh

Lokace:

KRC Barrandov, Velký sál – 1. patro, Záhorského 4, Praha 5Harmonie,

Černokostelecká 165/95, 251 01 Říčany 4

Telefon: 00420 721 945 139

Email: [email protected]

Rezervace

Pro nejnovější informace nás sledujte na sociálních sítích: @kindyroopraha

Abyste dostávali do své schránky speciální nabídky, zapište se k odběru našeho měsíčního elektronického newslettru. V něm také každý měsíc přinášíme jeden zajímavý článek o raném vývoji dětí.

Registrace k newslettru zde

O naší lektorce v KindyROO Praha:

Ahoj, jmenuju se Jana! Od chvíle, kdy se mi narodily moje dvě holčičky, bylo mým snem pracovat s rodiči a jejich dětmi. Jsem praktikující poporodní dula, takže jsem téměř každodenně světkem změny, kterými mnoho maminek a tatínků prochází, když se poprvé stanou rodiči, a vidím, jak ohromující to může být.

Program KindyROO pomáhá rodičům převzít aktivní roli učitele už od narození a postupně rozvíjet plný potenciál dětí.
Kombinujeme nejnovější poznatky z pedagogiky, psychologie a neurovědy a zajišťujeme, aby děti zažívaly správné pohybové vzorce, které jsou zásadní pro jejich univerzální rozvoj.

Podívejte se na rozvrh lekcí KindyROO ČR

O KindyROO:

KindyROO je zábavný vzdělávací program zaměřený na podporu přirozeného vývoje miminek a dětí, který je systematicky připravuje na školní docházku a pozdější každodenní život.

Prostřednictvím zábavou naplněných, věkově přiměřených, týdenních lekcí zajišťujeme nezbytnou stimulaci pro vývoj mozku. Naším hlavním cílem je podporovat rodiče v jejich nejdůležitějším poslání v životě – výchově šťastných a zdravých dětí.