Děkuji!

Děkuji!


Zpráva byla úspěšně odeslána!


Kontakt

Zajímají Vás podmínky pro to, abyste mohli stát naším franchisantem?

KindyRoo Europe neustále rozšiřuje své aktivity. Pokud se o nás chcete dozvědět vice, nebo Vás zajímá, co udělat pro to, abyste si mohli otevřít Vaše vlastní KindyROO centrum, prosím vypňte formulář níže a my se Vám ozveme zpět.  Zbývající počet znaků: 500

  Franchisa

  Zařiďte si své centrum

  Dr Jane Williams

  Ředitelka KindyROO

  Zdravím z Down Under!

  Nemůžu ani vyjádřit, jak nás těší, že naše globální rodina KindyROO neustále roste.

  Když moje matka, Margaret Sasse, před 35 lety zakládala KindyROO, měla ambiciózní cíl. Její vizí bylo, aby každé dítě mohlo rozvinout celý svůj potenciál.

  Neúnavně spolupracovala s odborníky z celého světa specializujícími se na vývoj v raném dětství. Výsledkem je metodika, která je podložena neurologickým výzkumem, využívá holistický přístup, a jejímž výsledkem je zlepšující se podmínky pro dítě a rodiče.

  Moje rodina a náš skvělý tým franchisantů udržují její vizi naživu. Nyní je na nás, abychom i nadále pracovali s těmi nejlepšími v oboru, neustále inovovali a začleňovali postupy, které podporují vzdělávání v raném dětství.

  Když nás Maia poprvé kontaktovala, byla jsme nadšena její ctižádostí rozšířit KindyROO po celé Evropě. Jejím záměrem je, aby každá evropská rodina měla přístup k našemu programu a jeho výhodám. Její obchodní a pedagogické dovednosti v kombinaci s jejím agilností proměňují tuto vizi ve skutečnost.

  Spojuje znalosti kvalifikovaného pedagoga a badatele v oblasti raného dětství s korporátními zkušenostmi a poskytuje vysoce kvalitní služby všem zúčastněným.

  Tým, který vede, je složen z kompetentních, zaujatých odborníků. Jsem si jista, že právě vy budete skvělým přírůstkem tohoto týmu.

  Dr Jane Williams – KindyROO ředitelka pro výzkum a vzdělávání

  Maia Vassileva MA, MBA

  Hlavní franchisant

  Ahoj, dobrý den, vítejte v KindyROO!

  Pokud vás zajímá, co mají společného klokan, zábavné týdenní lekce a franchisa, pokračujte ve čtení!

  Vzdělávání je obrovskou součástí lidského života, a přestože máme tendenci ho spojovat pouze se školním nebo vysokoškolským prostředím, my v KindyROO věříme, že vzdělávání začíná již při narození.

  Naším posláním je pomáhat rodičům z celého světa stát se prvním učitelem svých dětí. Dosahujeme toho prostřednictvím týmu nadšených franchisantů, kteří spolupracují s rodiči, kterým není budoucnost jejich dětí lhostejná.

  Používáme k tomu sekvenční, věku přiměřené herní aktivity, které podporují rozvoj komunikačních dovedností (řeč a jazyk) a dále žádoucích fyzických, sociálně emočních a kognitivních prvků.

  Jako britský expat v Austrálii, maminka, pedagožka a konzultantka v oblasti řízení jsem se zamilovala do klokanice a dvou usměvavých dětí vykukujících z její kapsy – loga KindyROO. Vzpomínám si, jak jsem se před osmi lety při příjezdu z Oxfordshiru do Sydney podivovala nad maminkou, která nořila miminko do (pro mne) studených vod oceánu a to miminko si to naprosto užívalo, nebo nad tatínkem, který svému batoleti ukazoval, jak v teplém tropickém dešti skotačit v právě napršených kalužích. Vzpomínám si na parky neustále plné mladých i starších sportujících lidí. Jsem si jista, že to vše bylo ovlivněno filosofií užitečnosti pohybu, kterou podporujeme také my v KindyROO.

  Jsem si vědoma, že v Evropě je k dispozici řada aktivit zaměřených na děti, ale cítila jsem, že rodiče v Evropě si zaslouží přístup k osvědčené, holistické, výzkumem podložené metodologii, kterou nabízí KindyROO.

  A nyní, o čtyři roky později, působíme ve čtyřech zemích, pomáháme tisícům rodičů vychovávat jejich děti a těšíme se na další nadšené jedince, kteří se připojí k našemu týmu.

  Těším se na Vás.S pozdravem, Maia

  Maia Vassileva, MA, MBA
  Hlavní franchisant pro KindyROO Europe
  [email protected]
  +44 7956563080

  MODEL ZALOŽEN NA VÝZKUMU

  KindyROO je jediný program na světě, který má integrované klíčové vývojové aktivity, nezbytné pro úplný vývoj, pro každou věkovou skupinu. KindyROO má osvědčený model, který si rodiče i děti bezezbytku užijí. Tisíce rodičů mohou dosvědčit jeho přidanou hodnotu zejména při podpoře rozvoje a připravenosti jejich dětí na školu.

  VÝVOJOVÁ FILOZOFIE

  Stále více důkazů potvrzuje dlouhodobé výhody programu KindyROO. Děti, které prošly programem, mají vynikající akademické výsledky, excelují na sportovním poli a bez problémů se ujímají vedoucích rolí. Filozofie KindyROO je zaštítěna mnoha předními světovými odborníky, kteří zdůrazňují důležitou roli, kterou při vývoji hrají tzv. vývojové milníky a velmi rané pohybové zkušenosti! To je jedním z důvodů, proč je náš program výborně přijímán jak ve vzdělávací tak zdravotnické oblasti. Naši franchisanti tak mohou mít jistotu, že program, který poskytují, je založen na výzkumu.

  VŠEOBECNÝ PROSPĚCH

  Práce s miminky a malými dětmi v rámci osvědčeného modelu nemůže být jinde výhodnější. Franšízy KindyROO vědí, že pozitivně a trvale ovlivňují učební schopnosti každého, kdo navštěvuje naši výuku.

  Podpora

  Jsme odhodláni býti nápomocni k Vašemu úspěchu!

  Náš obchodní model Vám poskytuje systém na klíč a trvalou podporu. Poskytujeme marketingový, finanční, IT a operační systém, který Vám pomůže dosáhnout úspěchu s Vaším centrem!

  Požadavky

  Naše franchisová síť je postavena z lidí z mnoha rozličných oborů s různými zkušenostmi. Existuje ovšem několik atributů, které Vám pomohou uspět jako KindyROO franchisant.

  O VÁS

  Společenská povaha

  Schopnost pracovat s dětmi

  Pedagogické vzdělání

  Cit pro obchod

  MY NABÍZÍME

  Program a osnovy

  Speciální vybavení

  Školení a podporu

  Značku a marketing

  Výzkum a rozvoj

  Žádejte nyní

  Jste připraveni stát se naším dalším franchisantem? Rádi o Vás uslyšíme.

  Napište nám

  Program

  Náš program

  KindyROO je vědecky podložený, zábavný vzdělávací program, jehož cílem je podporovat přirozený vývoj dítěte, od miminka až do předškolního věku a připravit jej nejen na školní docházku, ale i na praktické životní situace.
  Během posledních 35 let bylo naše kurikulum testováno a neustále aktualizováno. Náš tým odborníků zajišťuje, aby byly nejnovější vědecké poznatky a vzdělávací pokyny začleněny do KindyROO programu.
  Vytváříme inkluzivní, vstřícné prostředí, kde je každé dítě respektováno, oceňováno a povzbuzováno, a zaměřujeme se zde na:

  • Rovnoměrný vývoj dítěte a posílení dovedností pro školní zralost.
  • Rozvoj sebevědomí, sebe-ocenění, naplnění pocitu úspěchu a dobrého pocitu z dosažených met.
  • Začlenění “měkkých” dovedností jako jsou týmová práce, soustředění a poslechové dovednosti – porozumění.
  • Vytváření bezpečného a vzájemně respektujícího vztahu mezi dítětem, rodičem a učitelem. Snažíme se o partnerský přístup, který nám přinese ovoce ve formě dobrých akademických výsledků.

  Chceme, aby každé dítě mělo možnost se stát zaujatým studentem, dovedným mluvčím a sebevědomým jedincem, který se umně zapojí do širší komunity.

  Náš vzdělávací program je sekvenční, kopíruje přirozené vývojové fáze v raném dětství.

  AKADEMICKÝ

  rozvoj

  Další informace

  FYZICKÉ

  posílení

  Další informace

  EMOCIONÁLNÍ

  zralost

  Další informace

  SOCIÁLNÍ

  potenciál

  Další informace
  Struktura hodiny

  Naše lekce pomáhají dětem experimentovat a učit se správně ovládat svá těla pomocí řady dynamických a statických aktivit. Všechny naše hodiny mají podobnou strukturu a zahrnují:

  Volné hraní Čas na zábavu a prozkoumání vybavení
  Aktivity na žíněnce Zpívání, tancování, cvičení a hraní si s malým nářadím, za účelem vybudování základních dovedností
  Aktivity v tělocvičně Lezení, šplhání, skákání, houpání se a cvičení rovnováhy na našem velkém nářadí
  Hudební výchova hraní na hudební nástroje a náš slavný duhový padák
  Domácí aktivity Informace o vývoji dítěte a praktické instrukce pro rodiče

  Podívejte se, která lekce je vhodná pro Vaše dítě:

  Podívejte se, která lekce je vhodná pro Vaše dítě:

  Platypus – from 6 weeks to crawling

  Wombat – from crawling to walking

  Penguin – from walking to 18 months

  Koala – from 18 mths to 2 y.o.

  Wallaby – from 2 y.o. to 2y. 6mths.

  Kangaroo – from 2y. 6mths. to 3 y.o.

  Possum – from 3y.o. to 4 y.o.

  Emu – from 4 y.o. to 5 y.o.

  Practice babies – to enrol please call your centre. It only applies to children enrolled in Platypus and Wombat classes.

  Practice children – to enrol please call your centre. It only applies to children enrolled in Penguin, Koala, Wallaby, Kangaroo, Possum, Emu classes.


  Home

  KindyROO – nejlepší volba pro Vaše miminko či dítě

  Od září lekce na Barrandově a v Říčanech

  REZERVUJTE ZDE
  Videa

  KindyROO – podívejte se

  Prohlédněte si výběr z našich zábavných pohybových aktivit. Každá činnost je navržena tak, aby stimulovala intelektuální, fyzický a emoční růst.

  Více informací

  Názory rodičů a odborníků

  Tato videa nabízejí poznatky odborníků a postřehy rodičů o tom, proč se děti, které prošly KindyROO programem, tak dobře rozvíjejí po akademické stránce, emocionálně, sociálně i na poli sportovním.

  Více informací
  Lekce
  Obrazová galerie
  Články

  Nothing found.